уточнити пошук

здоров'я:

#digitaldoctor. Як розрізнити справжні ліки від «псевдочудодійних»

Викинуті на вітер гроші і жодного результату. І це у кращому випадку. Не можна примочками вилікувати те, від чого уся світова наука досі не знайшла панацеї… Найчастіші скарги тих, хто пив «чарівні таблетки»: втрата ваги, розлади сексуальної функції, загострення раку, діабету, серцевих захворювань. Отже, 6 порад від адміністрації з контролю за якістю продуктів та ліків США.

ОДИН ПРОДУКТ ВИЛІКУЄ ВСЕ!

Коли чуєш таке – зупинись і подумай критично. Не може одна дієтична добавка лікувати слабкість, атрофію головного мозку, атеросклероз, дисфункцію нирок, гангрену, депресію, остеоартрит, дизурію та легені, рак шийки матки та передміхурової залози одночасно.

ОСОБИСТІ ВІДГУКИ

Якщо тобі починають активно рекламувати чужі історії успіху, приміром, «це вилікувало мій діабет» або «мої пухлини зникли», знову зупинися і критично подумай. Такі історії легко можна спростувати, а «факти» легко розсипаються під дією найпростіших наукових доказів.

 

ШВИДКЕ ЛІКУВАННЯ

Дуже невелику кількість хвороб або хворобливих станів можна усунути швидко навіть офіційно з допомогою зареєстрованих ліків з доведеною ефективністю. Зупинись і критично подумай, якщо чуєш щось на кшталт «втрата 30 кг за 30 днів» або «знищує рак шкіри за лічені дні».

ВСЕ «НАТУРАЛЬНО»

Деякі рослини, виявлені в природі (наприклад, отруйні гриби), які пропонуються як супернові ліки від усіх хвороб, можуть вбити замість того, щоб вилікувати.

 

«ЧУДОДІЙНЕ НОВІТНЄ ЛІКУВАННЯ»

Якщо тобі розповідають про «новинку», «науковий прорив» або «секретний інгредієнт», подумай і пригадай, чи чув ти про це ще десь. Оскільки усі наукові прориви широко оприлюднюються, їх не ховають на дрібних інтернет-ресурсах чи рекламних постах.

 

ТЕОРІЇ ЗМОВ

Коли чуєш претензії типу «Фармацевтична промисловість та уряд працюють разом, щоб приховати інформацію про чудодійне лікування», зупинись і критично подумай. Зазвичай такі заяви робляться, щоб замилити твій здоровий глузд і розказати про чудодійне лікування.

 

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад