extended search

life:

If Not for YouTube: What Jobs Ukrainian Bloggers Would Have Worked at? (Ua/Ru)

You must have heard these names: SHAPIK, BUMCHYK, Natasha from "Rozetka", Must Go On Show, BILOZYOROV, KUZNETSOV, Kyivstoner. Millions of views for their channels prove they are professionals. It is hard to imagine where they would work if YouTube shuts down. We could not imagine this so we went out and asked them directly.

ПАША БУМЧИК

Божевільний відеоблогер. Паша — один з перших в Україні, хто отримав популярність на YouTube. Він знімав безбашенні витівки на камеру: піднімався на висотки і підйомні крани, їздив на даху потяга метро і т.д. У нього на каналі 1,5 млн підписників. Проте і без YouTube життя БУМЧИКА було б не менш екстремальним. На питання: ким би хотів працювати, відповів: «Пожежником або агентом FBI».
 

«ДІВЧИНКА З «РОЗЕТКИ»

Наталія ШЕЛЯГІНА — ведуча оглядів техніки в інтернет-магазині Rozetka, улюблениця IT-гіків та IT-брендів. Слава прийшла до неї завдяки оглядам найактуальніших цифрових гаджетів на ринку. А віднедавна веде рубрику новин на каналі Wylsacom. За словами Наталії, якби не зняла своє перше відео, «могла би бути хорошим продюсером, hr-ом, можливо, зайнялась би фотографією».

 

MUST GO ON SHOW

Це канал на YouTube двох братів Едгара і Еріка з Києва, які роблять веселий контент: знімають пранки, виконання пісень на вулицях для перехожих, безглузді репортажі. Відео набирають мільйони переглядів не лише через цікаві ідеї, а й через харизму хлопців. Тому й не дивно, що Едгар, якщо б не став блогером — будував би кар'єру актора: зіграв би «антагоніста в трилері чи в драмі».

САША ШАПІК

Один з перших блогерів України, відео якого хоч раз в житті бачив кожен з нас. На каналі 1,29 млн підписнинків. Популярність отримав завдяки відео, на яких наражається на небезпеку. Зараз канал більше нагадує реаліті-шоу. Проте і без YouTube він не жив би нудним життям: «робота звужує рамки особистості і свободи і цим самим забирає час і варіанти знайти себе».

JACK BELOZEROV

Харків'янин Женя БІЛОЗЕРОВ знімає легкі і веселі відео, в яких співає, грає в комп'ютерні ігри та розповідає лайфхаки. За 3 роки«» роботи над каналом Женя зібрав 1,46 млн підписників. Також йому додали популярності кліпи та участь у пісенний конкурсах. Окрім блогерства, він пише музику, тому без YouTube займався би саунд-продюсуванням. 

KYIVSTONER

Київстонер — це не лише смішний екс-учасник проекту «Гриби». Також він «Бюджетний Гай Річі», Кореспондент Радужний та репер «Неизвестность». Він починав свою кар'єру з коротких відео в Instagram, а зараз у нього 100 тис. на каналі. Але це, мабуть, добре, що є YouTube, адже, за словами Київстонера, якби він не знімав відео, то «робив би вітер з драгсами та продавав би людей» :)

 

РУСЛАН КУЗНЄЦОВ

У Руслана є свій канал «Підемо покажу». А також він є чоловіком Олени ВЄНУМ. У подружжя на двох майже 3 млн підписників. Також Руслан музикант, взяв участь у відборі «Євробачення». Тому на питання: чим би займався, якби не YouTube, відповів: «музикою. І байдуже, скільки це приноситиме грошей». 

Читай також: Українські відеоблогери. Ти точно чув ці імена.

 

Анна Панченко

Анна Панченко

Гарна стаття)

1/1

Login

Login via social networks

Register

Register

Back