уточнити пошук

освіта:

STEM-фестиваль у Києві — як це було!

23 вересня відбувся Kyiv STEM Festival, який організували ГО «Соціальна справедливість «Совість». На фестивалі читали лекції, проводили майстер-класи, танцювали, співали та розігрували призи. short.media також там був на STEM і вибрав для тебе найцікавіше. Дивись, навчайся, надихайся!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ

Фестиваль розпочався з презентації книги «Сонце не вміє світити наполовину», написаної 10 українськими письменниками та їхніми друзями — дітьми з інвалідністю. Це збірник добрих історій, які відкривають читачеві світ людських можливостей, де, незважаючи на фізичні обмеження, люди продовжують вірити, любити, мріяти і йти до своєї мети!

ЛЕКЦІЇ

Ті, хто відвідав лекції фестивалю, дізналися, як стати лідером, обрати професію та все про права інтелектуальної власності, математику, інновації та технології. А ще поліцейські розповіли, як безпечно користуватися інтернетом, представники Київського метро про промислові об’єкти і креатив, а ГО «Соціальна справедливість «Совість» про те, якою є роль дитини у розвитку суспільства.

МАЙСТЕР-КЛАСИ

Як зацікавити дитину наукою показали Smartum, КМДШ, MonteKids school, Science GEN, ScienceSCHOOLDESK, Весела наука, 5 наук. Вони дали можливість зазирнути у потаємний світ науки. Діти вивчали хімію, фізику, біологію за допомогою цікавих дослідів та майстер-класів, а також вчилися мислити креативно, критично, самостійно і вільно.

РОБОТОТЕХНІКА

За допомогою робототехніки дитина легко може засвоїти основи законів фізики, розвинути логіку та креативність. Із захоплюючим світом сучасних технологій на фестивалі знайомили RoboHouse, intRobots та Smart-Robots. Вони провели майстер-класи для дітей та дозволили всім охочим створили свого робота, навчили конструюванню та програмуванню та познайомили з особливостями робототехніки.

ЗОНА ПРОФЕСІЙ МАЙБУТНЬОГО

Тут дали відповідь на питання: «Як за допомогою STEM–освіти готувати фахівців майбутнього, здатних креативно мислити і створювати інновації?». «Думай Рум», «Цитрус Акадамія», DJI, MonteKids school, Академія А+, ПОКОЛІННЯ Z вчили управляти дроном, володіти сучасними гаджетами та розповідали, як допомогти дитині освоїти професійні навички для професій майбутнього.

ПОДАРУНКИ

Гості мали можливість виграти призи. Для цього провели лотерею і вибирали переможців за найкраще виконання пісні, танцю чи вірша. Діти покинули фестиваль з сувенірними подарунками від поліції, сертифікатами на безкоштовні уроки та майстер-класи від учасників. А найактивніший гість фестивалю отримав колонки HP S6500 від DIXI-centre.

ГАЛА-КОНЦЕРТ

Протягом усього дня на сцені співали Алла СОРОКА, Ніка ШОСТАК, Дарина КРАСНОВЕЦЬКА та інші, а також виступали майстри танцю на колясках. Завершився фестиваль гала-концертом, в якому взяли участь LUBIMOV, «Бандіти», NEBO5 та інші.

Читай, як пройшов STEM-фестиваль в Одесі.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад