уточнити пошук

освіта:

STEM-фестиваль. Найцікавіше, про що ми мовчали

Уже завтра в Києві (Київський палац дітей та юнацтва, вул. І. МАЗЕПИ), Кропивницькому (Центр дитячої та юнацької творчості, вул. ШУЛЬГІНИХ, 36) та Одесі (Музей цікавої науки, пр. ШЕВЧЕНКА, 4-е) пройде STEM-фестиваль! short.media познайомить з учасниками, які креативно навчать тебе правильно ставитися до грошей, поєднувати мистецтво та науку і ще багато цікавого.

ВІДДІЛ STEM-ОСВІТИ ІМЗО  

У рамках фестивалю відділ уже вдруге проведе Всеукраїнський «Марафон STEM–уроків». Наприклад, для дошкільнят – конструювання з ЛЕГО. А щодо школярів, то вчителі ділитимуться досвідом щодо впровадження STEM-підходів на уроках природознавства, хімії, фізики, біології, інформатики. Планується цікава доповідь з використання конструкторів «Практична електроніка» у навчанні.

СІМЕЙНА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ

Правильне ставлення до грошей – саме цього хочуть навчити в Школі економіки (м.Вінниця). Викладачі пропонують робити це у формі квестів, які розвивають креативне й інноваційне мислення. Один з них – «Бабка і Мураха» – присвячений пошуку роботи. Під час нього ти можеш створити резюме для Бабки, підібрати одяг для співбесіди, підготувати її до зустрічі з Жуком-рекрутером.

ORMAN

Як STEM пов'язаний з мистецтвом? Напряму. Адже воно розвиває креативне мислення, а де б сьогодні був світ без ідей? Така позиція проекту Orman. Він розроблений спеціально для школярів, щоб прищепити любов до мистецтва. Під час STEM-фестивалю в Одесі не пропусти захоплюючий майстер-клас з колажу. Під час заняття дізнаєшся цікаву історію, а також створиш свою неповторну мистецьку роботу.

СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ ЦЕНТРУ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ МОЛОДІ ДНІПРОВСЬКОГО Р-НУ М. КИЄВА

Прийди на STEM-фестиваль та дізнайся, як виготовити малогабаритний телескоп Кеплера. Ну і, звичайно, вже готовий справжнісінький діючий телескоп чекає на тебе. Адже юні техніки, які відвідують гуртки у центрі, вчаться самі розробляти, виготовляти та налагоджувати пристрої, прилади та обладнання.

ЦЕНТР ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА СВЯТОШИНСЬКОГО Р-НУ М. КИЄВА

Центр представить кілька напрямків. Зокрема, відкриє секрети виготовлення моделі корабля із вторсировини. Також на спеціальному верстаті ти сам зможеш реалізувати власний творчий проект та виготовити сувенір. Або ж зібрати модель спортивного автомобіля чи трактора з конструктора, якій виготовили вихованці гуртка на лазерному верстаті.

Приходь на STEM-фестиваль завтра і побачиш все на власні очі. А щоб знати більше, читай також: Що нового ми дізнаємося про освіту на STEM-фестивалі?

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад