уточнити пошук

освіта:

Short-7 фільмів про геніїв

Завжди було цікаво, як можна стати генієм? Хто вони? Як живуть, як мислять? Як створюють те, без чого ми не уявляємо свого життя сьогодні? Редакція short.media підготувала тобі добірку фільмів про геніїв. Мотивуй себе на тиждень наперед.

ІГРИ РОЗУМУ (2001)

Ти замкнутий у собі і мало з ким спілкуєшся? Не журися, може ти геній-математик. Саме про таку людину розказує цей фільм. Дослідник Джон НЕШ після закінчення Прінстона пішов працювати в Массачусетський університет. Там його помітили служби ЦРУ і попросили про допомогу. Утім, все не зовсім так ... Ну, загалом, розгадка в кінці.

МІЛЬЙОНЕР ІЗ НЕТРІВ (2008)

Якщо ти звичайний бідний хлопчина з Мумбая і шукаєш дівчину, яка тобі дуже сподобалась, – іди на «Хто хоче стати мільйонером». Ця історія про хлопця без освіти, який прийшов на передачу і відповів на всі запитання правильно. Як він це зробив? Фільм тобі в гаджет – відповідь у коментарі.

ГРА В ІМІТАЦІЮ (2014)

Друга світова війна, Велика Британія задихається від натиску Третього Рейху. Передбачити наступний крок ворога – неможливо, тому що в нього на службі «Енігма» – унікальна шифрувальна машина з мільйонами мільйонів варіантів шифрів. На допомогу приходить незвичайний геній математики Алан ТЮРІНГ. У чому його незвичайність – відповідь у коментарі!

ЗЛОВИ МЕНЕ, ЯКЩО ЗМОЖЕШ (2002)

Генієм можна бути не тільки в науці. Френк ЕБІГНЕЙЛ був генієм шахрайства і перевтілень. Ким він тільки не прикидався: пілотом, лікарем, помічником прокурора – і все це до 21 року! Плюс до всього він ще майстерно підробляв документи, за рахунок чого й жив. Чи зможе його зловити ФБР, чи ні – дивися сам.

ВСЕСВІТ СТІВЕНА ХОКІНГА (2014)

Фільм про Людину, яка змінила сучасне уявлення про світобудову. Про Людину, яка, попри свою недугу, не здалась, а робила і досі робить відкриття в науці, навіть будучи повністю паралізована. Ця людина – Стівен ХОКІНГ. Фільм неймовірної сили мотивації. Починаєш розуміти, що твої проблеми – не проблеми зовсім.

ДЖОБС. ІМПЕРІЯ СПОКУСИ (2013)

Мало тих, хто не знає Стіва ДЖОБСА. Ще менше тих, хто не знає його дітище – компанію Apple і її вироби. Але дійсно мало тих, хто знає, який шлях пройшов Стів ДЖОБС. Як він без вищої освіти став одним з найбільших програмістів сучасності. На згадку про Стіва.

ДВАДЦЯТЬ ОДНЕ (2008)

Стрічка про те, як геніальний розум можна застосувати в злочинному світі. Професор Массачусетського технологічного університету – гравець у карти. Він розробив план, завдяки якому можна прораховувати виграшні комбінації в будь-якому казино світу. Разом з п'ятьма найкращими студентами MIT він вирушає підкорювати Лас-Вегас, і ось що з цього вийшло.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад