уточнити пошук

освіта:

Звершилося! Президент підписав Закон України «Про освіту»!

Президент України підписав Закон України № 2145-VІІІ «Про освіту», прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017.

«Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої», - зазначив Петро ПОРОШЕНКО.

Президент особливо наголосив, що закон підвищує роль державної української мови в освітньому процесі. Закон забезпечує рівні можливості для всіх, бо гарантує кожному випускнику високий рівень володіння мовою, необхідний для успішної кар'єри в Україні.

В той же час Глава Держави підкреслив важливість неухильного дотримання при здобутті освіти  гуманітарних прав нацменшин, які проживають на території України.

«Україна демонструвала й надалі демонструватиме таке ставлення до прав нацменшин, яке відповідає нашим міжнародним зобов'язанням, перебуває в гармонії з європейськими стандартами і є взірцем для сусідніх країн», - наголосив Петро ПОРОШЕНКО.

Нагадаємо, що «мовне питання» дуже збурило деяких країн-сусідів України і вони виступили з різкою критикою закону «Про освіту».

Тому Президент звернувся до Міністерства закордонних справ та Міністерства освіти – провести необхідні консультації з європейськими партнерами, в тому числі з Радою Європи.

Читай також: 

Новий закон «Про освіту». Що зміниться для вчителів?

 

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад