уточнити пошук

освіта:

Повчальні мультфільми для дітей. Найкраща анімація українською

Вчити дітей добра, поваги та любові допоможуть герої улюблених мультфільмів. Деякі з них відомі нам ще з часів нашого ж дитинства... Є й нові – ті, що відображають сучасні реалії. Ми підібрали для вас короткометражні анімаційні фільми українською...

ЯК ПЕТРИК П'ЯТОЧКІН СЛОНИКІВ РАХУВАВ

Мабуть, немає такого дорослого, який би не посміхнувся, побачивши знайомого з дитинства Петрика з його непосидючістю та безсонням. Роки пройшли – а «рецепти» все ті ж. Добрий і душевний мультик для дітей навчить бути більше організованими, поважати потреби інших і звичайно ж, слухати вихователів і батьків.

МИЙДОДІР

Екранізація одноіменної казки К. ЧУКОВСЬКОГО українською. Про хлопчика-замазуру, який не любив вмиватися, доки від нього не втекли усі речі...

ІСТОРІЯ ПРО ДІВЧИНКУ, ЯКА НАСТУПИЛА НА ХЛІБ

Мультфільм про те, як дівчинка заради того, щоб перейти через струмок та не вимазати нові черевички, занурила у воду буханку хліба та наступила на нього... за що й була покарана. Історія про те, як їй довелося навчитися цінувати чужу працю та поважати те, що насправді цінне.

МУЛЬТИК ПРО НАСТУНЮ І КОМП'ЮТЕР

Повчальний мультик українською мовою «Настуня і комп'ютер» прийде на допомогу усім батькам, чиїх дітей неможливо відірвати від екрану комп'ютера.

 

БАЛАКУЧЕ КУРЧА

Мультфільм допоможе батькам, які замислюють над тим, як виховати дитину, краще зрозуміти її внутрішній світ. Побачити, чого потребують діти у той час, як ми, дорослі, вічно заклопотані та зайняті. А тим часом діти шукають теплай спілкування.

НЕ ТРЕБА ОБРАЖАТИ ДРУЗІВ

Назва говорить сама за себе. Мультик вчить дітей поваги до друзів, тому, що потрібно їх любити й поважати та завжли чинити по-товариськи. 

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад