уточнити пошук

освіта:

Переможець конкурсу «Учитель року-2018» отримає премію 5 тисяч гривень

1 жовтня розпочалася реєстрація для участі в конкурсі, за підсумками якого визначать кращих вчителів країни. Зареєструватися можна на сайті конкурсу. Закінчення реєстрації – 22 жовтня 2017 року.

Учасникам необхідно створити профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft (www.education.microsoft.com) і розмістити там своє відеорезюме (до 5 хв.). У цьому ж розділі повинен бути зазначений висновок відповідного методичного об’єднання навчального закладу про педагогічну та методичну діяльність. За бажанням учасника можуть бути розміщені матеріали з його досвіду роботи.

Конкурс буде проводитися в чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». Цього року позмагатися за почесне звання можуть також викладачі загальноосвітньої підготовки професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Для участі в заході необхідно мати педагогічний стаж не менше п’яти років.

Його переможець буде нагороджений грошовою премією в розмірі 5 тис. гривень, а лауреати, які займуть 2-е і 3-е місця – отримають 3 тис. і 2 тис. гривень відповідно.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад