уточнити пошук

освіта:

Педагогу на замітку! Хмарні технології на уроках української

short.media і далі розповідає про переможців конкурсу «Умію вчити». Наш сьогоднішній матеріал про хмарні технології на уроках української мови (на прикладі уроку «Складні випадки написання великої букви», 10 клас). Автор розробки – Ірина Володимирівна БЕЗУШКО, методист Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну».

Ірина БЕЗУШКО: «Працюючи з програмою learningapps.org, я переконалась, що вона створена для того, щоб дитина розвивалась у грі. Запропонований урок проведено з використанням презентації в програмі Power Point, мультимедійних ігор, які я створила в програмі LearningApps, та відеоуроку, який я розробила у програмі Photoshop, на тему:«Складні випадки написання великої букви».

Ірина БЕЗУШКО: «Відеоурок, який я створила до цієї теми, займає 8 хвилин. Він чітко і лаконічно пояснює найбільш вживані складні випадки написання великої букви. Крім того, його можна використовувати учням в процесі підготовки до ЗНО».

ПРОПИС ВЕЛИКОЇ БУКВИ

За цим посиланням ознайомся з Інноваційним уроком на тему: «Складні випадки написання великої букви». Це урок у вигляді віртуальної подорожі.

А ось завдання у вигляді пазлу під назвою «Правопис власних назв». Для того, щоб його скласти, потрібно дати якомога більше правильних відповідей. 

Інтерактивне завдання під назвою «Правопис великої літери». Потрібно виділити слова, які, на твою думку, написані з помилками, а потім перевірити самого себе, наскільки успішно ти впорався із завданням. 

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад