уточнити пошук

освіта:

Не Бетменом єдиним. Українські комікси для дітей та дорослих

Графічні романи давно стали популярними в Європі та США, в Україні ж цей жанр досить «юний». Проте це не означає, що нам немає чого запропонувати його прихильникам. short.media підготував для вас добірку українських коміксів. Читайте, дивіться, насолоджуйтесь. 

ДАОГОПАК

Анімаційна версія 3-томного графічного роману-блокбастера про пригоди козаків-характерників із лицарського ордену магів і майстрів бойових мистецтв Запорізької Січі.

ГЕРОЙ ПОНЕВОЛІ

Адаптація твору Івана ФРАНКА. Події переносять читачів у 1848, в часи «Весни народів». На вулицях рідного міста спалахує повстання, і працівник львівської ратуші Степан КАЛИНОВИЧ покидає свій робочий кабінет, щоб зануритись у вир пригод.

МАКСИМ ОСА

Історія про козака Максима ОСУ, який після походу в Крим повертається в рідне село, де знаходить власну могилу, а жителі сприймають його за самозванця.

ВОЛЯ

Український фантастичний комікс у жанрі альтернативної історії. Події відбуваються на тлі становлення Української держави 1918 року. Жанр — синтез стім-панку, фантастики, екшену, фентезі й жахів. Сюжет складається з трьох історій, загальний обсяг — 60 сторінок.

ЗВИТЯГА. САВУР-МОГИЛА

Перший український комікс про АТО. На 24 кольорових сторінках коміксу розгортається історія подій, які відбувались у серпні 2014. Комікс написаний українською та частково російською мовами.

ПАТРІОТ. АТАКА КЛОНІВ

Саркастично-гумористичний комікс. Головний герой — сержант ВІДІРВЕНКО. Його місія — врятувати Україну від злого УТІНА, інопланетян та будьонівців. Також у сюжеті зустрічаються клони ГІТЛЕРА, СТАЛІНА та ЛЕНІНА.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад