уточнити пошук

освіта:

Яку книгу подарувати шефу чи другу? «Чтиво» для чоловіків і не тільки

Книга – найкращий подарунок. Проте серед багатого різноманіття шедеврів видавничого світу буває складно відразу зорієнтуватися. Яка книга може зацікавити боса, брата, друга чи коханого? Не любовний же роман їм дарувати... short.media пропонує свою підбірку...

КУРТ ВОННЕГУТ «БІЙНЯ №5, АБО ХРЕСТОВИЙ ПОХІД ДІТЕЙ»

Автобіографічний роман про часи Другої світової. Курт ВОННЕГУТ був в числі 7 тих, хто вижив під час бомбардування Дрездена 13-14 лютого 1945. Більшість загиблих під час цієї операції були мирними жителями. Автор не героїзує війну, а показує інше її обличчя. Роман входив у список «шкідливих» книг у США та був забороненим цензурою.

КОРМАК МАККАРТІ «КРИВАВИЙ МЕРИДІАН»

Кормак МАККАРТІ — лауреат Макартурівської стипендії «За геніальність». Головний герой книги — 14-річний підліток з Тенесі, який потрапляє у вир кримінального життя. Роман грунтується на реальних подіях тих часів, коли бурхливо розвивався ринок індіанських скальпів. Масове знищення корінного населення заради наживи, коли людське життя оцінювалося «по прайсу».

РІЧАРД ЄЙТС «ДОРОГА ЗМІН»

Вільям ТЕННЕСІ назвав цю книгу «літературним шедевром», а Курт ВОННЕГУТ «Великим Гетсбі для нових часів». Історія про сімейну пару, клерка і домогосподарку, яка пов'язла в побуті та сірості передмістя. Кожен з них мріє змінити своє життя. І ось їм випадає шанс покинути все і поїхати до Парижу. Книгу було екранізовано, головні ролі зіграли Леонардо ДІ КАПРІО та Кейт ВІНСЛЕТ

БРАТИ СТРУГАЦЬКІ «ПІКНІК НА УЗБІЧЧІ»

Цю книгу екранізував ТАРКОВСЬКИЙ, вона перекладена на безліч мов світу і розходиться мільярдними тиражами. Стала поштовхом для виникнення субкультури сталкерів. Більшість читачів згодна, що книга дивним чином випередила свій час. «Щастя для усіх, і хай ніхто не піде ображеним»! Знакові слова.

ДЖОН СТЕЙНБЕК «ГРОНА ГНІВУ»

Роман удостоєний Пулітцерівської премії у номінації «За художню книгу». Програмний твір англійської та американської літератури в школах і коледжах. Події роману відбуваються за часів Великої депресії. Через детальне зображення важкого життя спочатку була вилучена з бібліотек Нью-Йорка, Сент-Луїса, Канзас-Сіті та Буффало.

ОЛЕКСАНДР СОЛЖЕНІЦИН «АРХІПЕЛАГ ГУЛАГ»

Книга про репресії в роки радянської влади, жертвою яких став автор. «...Книга — про кров, про піт, про сльози, про страждання, про безнадійність. Вона показує: людина в усіх обставинах може залишитися людиною. Дає відчуття, що наш народ не закінчився, ми пройшли нижню точку, ми пройшли катарсис. Виправляти життя буде важко, але можливо» (Н.Д.СОЛЖЕНІЦИНА).

ДЖЕЙМС Х'ЮМС «СЕКРЕТИ ВЕЛИКИХ ОРАТОРІВ»

Джеймс Х'ЮМС писав промови п'яти президентам США. Він справді знає свою справу... Усі, хто випробували методики Х'ЮМСА, переконалися, що навички красномовства — не менш важливий актив, ніж блискуча освіта і ділова хватка. «Говори як ЧЕРЧИЛЛЬ, тримайся як ЛІНКОЛЬН».

Читай також: книги, які рекомендує Білл ГЕЙТС.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад