уточнити пошук

освіта:

Як благодійні ярмарки можуть врятувати тварині життя

Відновлення парку, кінотеатр під відкритим небом, сонячні батареї – це реалізовані ініціативи підлітків, учасників освітнього проекту «Відкривай Україну». Ми продовжуємо розповідати про проекти школярів та досвід «старших». Цього разу знайомимо з командою Каховки,яка організувала благодійний ярмарок, аби допомогти тваринам з місцевого притулку. Про досвід розповідає Марія НЕЧЕПА з Кото-ярмарок.

Благодійні ярмарки – це унікальний, позитивний та дуже дієвий спосіб привернення уваги людей до гострих соціальних проблем, таких, як захист безпритульних тварин.

Взяти участь у ярмарку та зробити свій внесок у добру справу можуть всі охочі. Хтось пече печиво – в усьому світі випічка вже давно стала універсальним товаром на ярмарках, оскільки не потребує особливих зусиль та легко продається.

Фонд Таблеточки, наприклад, щороку запускає День Лимонаду і різні заклади влаштовують свого роду благодійні ярмарки, продаючи домашній лимонад.

Іграшки ручної роботи, листівки, браслети, будь-які прикраси.

Це також найкращий варіант залучення дітей до допомоги, оскільки підготовка до таких заходів завжди проходить всією родиною і наповнює всіх позитивною енергією. Розкажу про свій досвід.

2 роки тому я почала влаштовувати благодійні ярмарки на підтримку притулку для тварин Сіріус і першими моїми виробами були ляльки ручної роботи, подушки для котів та собак, листівки та ін. Я також пекла печиво у формі котів та собачих кісточок. Багато моїх друзів з радістю долучилися і допомагали своїми талантами – варили мило, вишивали серветки, вирізали по дереву, готували апельсиновий джем.

З часом у нас сформувалася дружня команда з різних творчих людей і ми перейшли до виготовлення брендованої сувенірної продукції – блокнотів, ручок, магнітів, листівок, футболок із написами та зображеннями собак та котів. Саме в цьому я бачу перехід ідеї благодійних ярмарків у більш професійну площину. Але це серйозний процес замовлення, оформлення, отримання та передачі всіх товарів.

Благодійність має бути позитивною та залишати за собою приємні враження. Люди втомилися від проблем та жорстокості. Спосіб допомоги має бути легким та доступним. Замість звичайної пожертви завжди приємніше придбати милу річ, скуштувати печиво, подарувати щось друзям. Щоб допомога тваринам не виснажувала та надавала сил, потрібно знайти свою особисту мотивацію та визначити свої сильні сторони.

Окрім ярмарків є багато інших напрямків допомоги – соціалізація тварин, пошук домівок, фото, піар та ін. Я починала саме з ярмарків та хенд-мейду, поступово перейшла до пошуку домівок котам. І тепер – адопція стала головною місією нашої спільноти. А назва Кото-Ярмарок лишилася, оскільки саме з цього все починалося.

Тому бажаю всім починати зі своїх сильних сторін і робити добрі справи з позитивом.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад