уточнити пошук

освіта:

Готуємо дітей до школи. Що потрібно купити в перший клас

Перший раз у перший клас. Як підготувати майбутнього школярика до школи? Як обрати якісну форму, щоб її вистачило на два роки і правильний рюкзак, щоб він не зашкодив здоров’ю дитини. Читай далі…

СПИСОК НАЙНЕОБХІДНІШОГО

1. Шкільна форма

2. Шкільний ранець

3. Спортивна форма (футболка, спортивний костюм, шорти, спортивне

взуття)

4.Змінне взуття

5.Сумка для змінного взуття

6. Зошит в клітинку на 12 аркушів – 6 шт.

7. Зошит у косу лінію на 12 аркушів – 6 шт .

8. Олівці прості – 3 шт.

9. Пенал

11. Альбоми для малювання

12. Дрібна канцелярія: ластик, стругачка, лінійка, ножиці

13. Пластилін

14. Фарби

ШКІЛЬНА ФОРМА

Купуючи, звертай увагу на тканину – вміст шерсті має бути не менше 35%. Підкладка віскозна. Є навіть тканина з тефлоновим покриттям, вона відштовхує бруд. Перевіряй, як пошита форма – подвійний  шов, стібки і загини – не менше 3 см. Блузи та сорочки – бавовняні – не менше 80%. Штани радять обирати з регулятором об'єму талії, двома застібками та з підкладкою на колінах.

ЩОБ ШКІЛЬНА ФОРМА ПРОСЛУЖИЛА ДОВШЕ

Аби не купувати шкільну форму щороку, експерти радять обирати розмір на два сантиметри більший, ніж зріст дитини сьогодні. Якщо, за нормами, дитина за рік росте на 6 см, то це не означає, що довжина рук і ніг збільшиться на стільки ж. Кінцівки стануть довшими лише на 2 см. Тож, купуючи на виріст, не роби великий запас. Такої форми вистачить на два роки.

ЯК ВИБРАТИ РЮКЗАК

Рюкзак – один з найважливіших шкільних атрибутів, якщо його обрати неправильно, може зашкодити здоров’ю дитини. Скелет дитини формується до 12 років. Тому у рюкзака має бути м’яка ортопедична спинка, каркасна конструкція, щоб були фіксовані відділення. Світловідбиваючі елементи. Вага рюкзачка не має перевищувати 1 кг, разом із книгами – це не більше 3кг.

ПІДБИРАЄМО ЗРУЧНЕ ВЗУТТЯ

У взутті має бути тверда п’ятка, ортопедична устілка, як для хлопчиків, так і для дівчат, невеличкий підбор. Міцна застібка.

Володимир КОВАЛЬЧУК, лікар-ортопед переконаний, що для занять спортом краще купувати кросівки, ніж кеди. Взуття має міцно сидіти на нозі, п’ята добре фіксуватися і зсередини бути м‘якою, також п’ята має бути вище, ніж носок.

БЕЗПЕЧНА КАНЦЕЛЯРІЯ

Товари для дітей мають бути без запаху. Навіть легкий аромат свідчить про наявність токсинів. Ручку бажано купувати тригранну. На місці, де її тримають пальчики, має бути гумка. Гелеві ручки краще не купувати, а звичайні кулькові. Олівець без гумки та металу на кінці, щоб дитина його не гризла. Гриф – м’який, позначки ВН, В. Зошити з цупким папером, матові, без зайвих домішок.

ЩО ТА ЗА СКІЛЬКИ МОЖНА КУПИТИ

Піджак – від 400 грн. З тефлоновим покриттям на ріст 125 см – 1463 грн. Увесь костюм можна знайти за 900 грн. Сорочки, блузи – від 150 грн, якісні бавовняні – 350 грн. Спідниці – від 200 грн, сарафани – від 500 грн. Кеди можна купити за 230 грн. Рюкзак – 300–950 грн. Зошити на 12 аркушів – 4 грн., пенал – близько 100 грн. Олівці прості, ручки – 6-8 грн.

Авторизація

Вхiд через соцмережi

Реєстрація

Реєстрація

Назад